רישיון תיווך נדל"ן

בואו ניפגש

הנכס שתמיד רצית יכול להיות שלך! השאר פרטים ונחזור אלייך לתיאום פגישה.

כמה מתווכים יש לנו בשוק? על פניו נראה שיש הרבה. האמת היא שאם אנחנו מתייחסים לאנשי תיווך נדל"ן מקצועיים שעובדים אז אין לנו באמת הרבה. אפשר לומר שקיים אפילו מחסור באנשי תווך מקצועיים שיודעים לעבוד בסטנדרטים גבוהים, עם משמעת עצמית, מוסר עבודה גובה וקוד אתי הנדרשים כולם בשוק הנדל"ן.

מלבד סט הכישורים הזה יש גם צורך ברישיון לתיווך נדל"ן שזה גם כן מציב שורה של דרישות מקצועיות מצד המתווך.

להיות מתווך נדל"ן מורשה: שלבים ודרישות

אחרי שהמתווך מקבל את הרישיון לעבוד בתחום התיווך הוא יכול לבחור בין להיות מתווך נדל"ן במשרד תיווך לבין עבודה באופן עצמאי. מתווך שרוצה להיות עצמאי צריך לפתוח תיק במשרדי מס הכנסה וכן תיק במשרדי מע"מ.

תמיד כדאי לשקול היטב את הנישה לעבודה כאשר יש יתרונות וחסרונות לכל בחירה. מצד אחד עבודה במשרד תיווך מקנה את היתרונות כמו מאגר גדול שלך לקוחות קיימים, לידים איכותיים ואפשרות ליצור שת"פ עם עוד מתווכים. מצד שני מתווך עצמאי עשוי להגיע לרווחים הרבה יותר גבוהים מכל מתווך העובד עם משרד תיווך.

באנר הנעה לפעולה - SH -real estate

רישיון תיווך נדל"ן: למה הוא חשוב

המקצוע של מתווך הוא מקצוע מאוד מבוקש בשוק העבודה בשל הרווחים הצפויים בו. העליות המתמידות במחירי הדיור רק מעלים את שכרו של המתווך ועל כן, רישיון תיווך נדל"ן עשוי בהחלט להעניק אפשרות לעבודה מכנסיה ורווחית במיוחד.

את הרישיון לעסוק בתיווך מקבלים רק לאחר בחינה מקיפה וכוללת שמכילה שורה של חומרים משפטיים ותאורטיים בתחומי הנדל"ן. רק מי שעומד בכל תנאי הסף וגם עובר את המבחנים השונים יכול לקבל את הרישיון לתיווך דירות.

חשוב לציין כי על פי החוק, עבודה ללא רישיון בתחום הזה של תיווך דירות נחשבת כעבירה על החוק.

כדי להוציא את רישיון התיווך יש לשלם אגרות שונות. מלבד זאת יש את האגרה השנתית לרשם המתכוונים וזאת כדי לשמור על רישיון התיווך.

אולי יעניין אותך:

חוק הגנת הדייר | תהליך קניית דירה

היתרונות של החזקת רישיון תיווך נדל"ן: יתרונות לעסק וללקוחות שלך

אז יש כאלה שחושבים שלהיות נדלן זה רק להראות דירות ללקוחות מתעניינים. האמת היא שהעבודה של המתווך היא מורכבת הרבה יותר והיא מכילה הרבה מאוד פרטים. זה ממש לא רק סיורי דירות. המתווך אמור להיות בעל כישורי שיווק גבוהים, הוא צריך להיות בעל ידע בנדל"ן, להבין בנושאים כמו משכנתא, יזמות, השקעות וכן הלאה. מעבר לכך הם כמובן צריכים להיות אמינים מאוד כדי להבטיח שירות יעיל ואמין ללקוחות שלהם.

ברור שרק מתווך שיש לו את כל הכישורים הנ"ל לצד רישיון לעבודה הוא איש המקצוע עליו הלקוחות סומכים הרבה יותר וכך הוא גם יכול להרוויח הרבה יותר.

בל נשכח את העובדה שגם מבחינה חוקית זוהי עבירה לעבוד ללא רישיון.

 הכנה לבחינת רישיון תיווך נדל"ן: טיפים ואסטרטגיות

תוכנית הלימודים לקראת קבלת רישיון תיווך כוללת לימודים עיוניים שנועדו להרחיב את תחומי הידע בכל החוקים הנדרשים תוך למידה מעשית ופרקטית של עבודת התיווך. הלימודים כוללים את כל הנושאים הנדרשים לבחינות מטעם משרד המשפטים כמו גם לימודי בוחן מעשיים הקשורים לעולם התיווך והנדל"ן.

חשוב לדעת שלא כל מי שרוצה להיות מתווך יכול להגיש בקשה כזו ולקבל רישיון. ישנם מספר תנאי סף בהם אמור המבקש לעמוד כדי לקבל את הרישיון.

תנאי סף לקבלת רישיון תיווך - אינפוגרפיקה

למה חשוב לבחור בסוכן נדל"ן מורשה

בגלל שאדם שלמד ונבחן, הוסמך וקבל רישיון מקבל כל כך הרבה כלים לצורך ביצוע עבודתו, ברור שעדיף לכולנו להיעזר רק באיש מקצוע כזה. מעבר לכך, יש לזכור את העובדה שגם החוק קובע שאין לעסוק בתחומי התיווך ללא רישיון כך שמכל הסיבות שבעולם יש לפנות אך ורק אל מתווך מוסמך ומורשה שלמד, קבל את הרישיון הנדרש והוא יכול לעסוק בתחום.

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו – 050-8147778 או השאירו פרטים.

SH - realestate

SH - realestate

Sh realestate-משרד תיווך ושיווק נדל"ן מקצועי – חווית לקוח מושלמת החל מהרגע הראשון, מעטפת מקצועית הכוללת את כל נותני השירות הרלוונטים, על מנת לספק לכם שקט נפשי וביטחון גבוה לאורך כל התהליך.

משרדנו תיווך מקצועי בעל יחס אישי לכל לקוח, הצורך והרצון של הלקוח בעדיפות מכרעת בשבילנו, אנחנו מתחייבים לתהליך אמין, שקוף ומקצועי לאורך כל הדרך.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

תוכן עניינים

דירות חמות:

התקשרו - 050-8147778
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!