השקעה בנדלן

בואו ניפגש

הנכס שתמיד רצית יכול להיות שלך! השאר פרטים ונחזור אלייך לתיאום פגישה.

משקיעים שרוצים לקצור תשואות נוטים להשקיע את כספם בנדל"ן. הנדל"ן נחשב כאפיק הבטוח ביותר כאשר במקרים רבים מדובר בהשקעה יחידה או לחילופין השקעה שנועדה לגוון את תיק ההשקעות תוך אפשרות להפקת תשואה מהירה בדמות תזרים הון נזיל.

למעשה מאז ומתמיד ידענו כי אחזקת נכס מקרקעין נחשבת יותר מכל כנכס בטוח עבור משקיעים בכל אקלים כלכלי כמעט. הקרקע היציבה והבטוחה מעניקה תחושה של שליטה על ההשקעה ביחס לכל השקעה אחרת בשוק הבורסה.

 

השקעות נדל"ן למתחילים: טיפים, טריקים ומלכודות שיש להימנע מהם

ישנן טעויות נפוצות בכל מה שקשור לתחום הזה של השקעות נדלן וחשוב לתת את הדעת על כל אלו בעת הבחירה בנכס להשקעה.

  • מימון העסקה – לא כל משקיע בקי בכל מה שקשור למסלולי המשכנתאות, לריביות, להתאמת המשכנתא לעסקה וכן הלאה. חשוב לבחור את המסלול המדויק והמתאים מה שיאפשר את בניית התזרים היציב לאורך זמן. כך גם חוסכים אלפי שקלים ואף יותר הן בעלויות המימון והן מבחינת הסיכונים שעלולים להיות כרוכים בעסקה.
  • ניהול נכון של משא ומתן מול המתווך – חשוב להבין. המתווך מתנהל מול מגוון לקוחות ואם אתם לא תעשו לו חיים קלים, הוא פשוט יפנה אל משקיע אחר. אם אתם מזהים עסקאות שוות, התנהלו בחכמה מול הגורמים המתווכים כדי שלא תפסידו אותם רק בגלל התנהלות כושלת מצדכם.
  • תשלומים נוספים – בכל עסקת נדל"ן יש בדרך כלל עוד תשלומים שצריך לקחת בחשבון. בדרך כלל זה יהיה עבור שירותי עורך דין, דמי תיווך, מס רכישה, קבלנים וכן הלאה. מעבר לכך עשויים להתווסף תשלומים נוספים כמו דמי היוון, היטלי השבחה, דמי הסכמה ועוד ועוד. חשוב לבצע את כל הבדיקות הרלוונטיות לפני ביצוע העסקה כדי לוודא כי אכן העסקה בסופו של דבר תהיה מוצלחת ומשתלמת.

באנר הנעה לפעולה - SH -real estate

  • קבעו את התקציב שלכם – לא משנה מהו כיוון ההשקעה שלכם, בארץ או בעולם, הדבר החשוב ביותר הוא לשמור על מסגרת ההשקעה בתוך תקציב מוגדר המתאים לכם. אל תשקיעו בלי לקבוע כמה ואיך אתם כרגע מסוגלים או רוצים להשקיע. לא מעט משקיעים נפלו בדבר הזה רק בשל חוסר בהירות וחוסר אחריות. 
  • פיזור השקעות – אם אתם רוצים להשקיע בחו"ל, כדאי לחשוב על פיזור ההשקעות באופן כזה שלא ייווצר חלילה מצב בו אתם תאבדו את כל הונכם. ברגע שאתם רוכשים נכסים להשקעה במדינות שונות אתם למעשה מבטחים את עצמכם בכך שלא כל הביצים יונחו באותו הסל כך שבכל מקרה אתם לא תישארו קרחים מכל הכיוונים. נדיר לשמוע על משברים זהים בתחומי הנדלן במספר מדינות בו זמנית.
  • היעזרו באנשי מקצוע – זה נכון תמיד ובמיוחד כאשר סכומי כסף גבוהים כ"כ מונחים על כף המאזניים.

היתרונות והחסרונות של השקעה בנדל"ן: האם זה מתאים לכל אחד?

למרות שהשקעות נדל"ן הן השקעות מאוד בטוחות, עדיין לא תמיד מדובר בהשקעה שהיא שווה ובטוחה לכל אחד. ראשית צריך לשם כך הרבה כסף מזומן עבור ההון העצמי. מעבר לכך יש לזכור כי במקרים רבים התשואה לא תתקבל כל כך מהר. במיוחד אם מדובר בדירות שהן בבנייה או השקעה במגרשים או קרקעות המיועדות להפשרה, כל אלה הן השקעות שלא מצמיחות פרי מיד. 

מנגד, במבט ארוך טווח מסתבר כי מדובר בהשקעות שבהחלט עשויות להוכיח את עצמן ובגדול. כך ששווה בהחלט לחשוב על הכיוונים הללו.

ברור כי על כל משקיע לערוך את החישובים שלו על מנת להתאים את ההשקעה בהתאם ליכולות שלו. זה מה שלמעשה הופך את ההשקעה לבעל יתרונות מוכחים עבור המשקיע.

נכס להשקעה - תמונה להמחשה

אסטרטגיות השקעה בנדל"ן: מנכסים להשכרה ועד קניית בתים להשקעה

השקעות בנדל"ן יכולות להיות גם השקעות בסכומים קטנים של 100,000 ₪ ואפילו פחות כאשר השמים הם הגבול. מובן שככל שהסכום שלכם להשקעה יהיה גבוה יותר, האפשרויות להשקעה תהיינה רחבות יותר וכך גם הפוטנציאל לרווחים.

יש אפשרות לקנות נכסים למטרות השכרה כאשר באמצעות דמי השכירות אתם למעשה יכולים לכסות את המשכנתא אם ישנה או פשוט ליהנות מהרווח כמות שהוא בהנחה שקניתם את הנכס בהון הפנוי שהיה ברשותכם.

אפשר ללכת על קניית בית להשקעה כאשר המטרה היא מכירה של הבית לאחר שהוא יהיה מוכן למגורים. הרווח כאן יהיה מהתשואה של עליית ערך הנכס.

בניית תיק השקעות בנדל"ן: שיקולים מרכזיים ואסטרטגיות מומלצות

כשאתם חושבים על בניית תיק השקעות בנדל"ן אתם צריכים לקחת בחשבון את הסיכויים מול הסיכונים. ברור שכל נכס נדל"ן הוא עתיר סיכונים כאשר אי אפשר תמיד באמת לדעת מה הצפי של הנכס מבחינת עליית הערך שלו. הדבר נכון עוד יותר במצבים אשר בהם מדובר בנכס שנקנים כמגרשים או קרקעות המיועדות להפשרה. עם זאת, בעצת מומחים כמו משרד תיווך נדל"ן או יזם מנוסה בתחום ניתן בדרך כלל להגיע להבנה לגבי השווי של ערך הנכס כמו גם הצפי לעליית הערך בפועל. ברור כי בניית תיק השקעות בנדל"ן מחייבת התייחסות לכל הפרמטרים המרכיבים את הסיכונים מול הסיכויים כאשר יש לתת את הדעת על כל אלו כבר בשלבי הקנייה הראשוניים. רק כך אפשר להבטיח רכישה נכונה ומוצלחת.

היתרונות הפיננסיים של השקעות נדל"ן: יצירת הכנסה ובניית הון עצמי

בהשקעות נדל"ן, להבדיל מהשקעות אחרות יש שני רווחים עיקריים.

יש את יצירת הכנסה ויש את בניית ההון העצמי.

ההכנסה למעשה מתקבלת כתשואה חודשית מהשכרה של הנכס, במקרה של נכס המיועד למגורים או למסחר באופן מידי. כך נהנה המשקיע מהכנסה פאסיבית ללא כל מאמץ מצדו.

מעבר להכנסה הקבועה יש כאן לרוב את עליית ערך הנכס. מחירי הנדל"ן בישראל נמצאים בעלייה מתמדת מה שמעלה כל הזמן את שווי הנכסים שלכם. אם תמצאו את הרגע המתאים למכור את הנכס, ברור שתיהנו מאחוזי רווח גבוהים במיוחד.

יצירת הכנסה והון עצמה - תמונה לדוגמה

ניתוח שוק הנדל"ן: מגמות, סיכונים והזדמנויות

כאמור שוק הנדלן הוא שוק עתיר סיכונים אך הוא מכיל גם הרבה מאוד הזדמנויות. מי שלא קופץ למים, מי שחושש להסתכן, לא יגיע לשום מקום. על כן הדבר הנכון ביותר הוא להיעזר באנשי מקצוע בתחום הנדל"ן וללמוד על המגמות השונות, לזהות הזדמנויות תוך ערנות והימנעות מסיכונים מיותרים.

מימון השקעות הנדל"ן שלך: הלוואות, משכנתאות ומקורות מימון חלופיים

לצורך מימון השקעות יש צורך בהון עצמי ראשוני של סכום כסף פנוי הנמצא ברשותכם כאשר את כל היתר, אתם יכולים להשיג על ידי הלוואות או משכנתאות או כל מקור מימון אפשרי. ככל שמדובר בהלוואות יש הרבה מקום לחקור ולבדוק האם ההלוואה תהיה כדאית מבחינת הריביות, אפשרויות הפריסה וכן הלאה וזאת כדי להבטיח את כדאיות ההשקעה.

תפקידם של משרדי תיווך וסוכני נדל"ן בנכסים להשקעה

כשאתם חושבים על כיוון כזה של השקעות נדל"ן, הדבר הנכון ביותר הוא לפנות אל סוכני נדל"ן או משרדי תיווך על מנת לבחון את האפשרויות השונות ולקבל את ההמלצות על הנכסים הכי מתאימים לכם. בחירה של נכס כמו דירה להשקעה הוא לא עניין של מה בכך והוא חייב להתאים לתנאים שלכם מכל הבחינות.

בעזרת סוכני נדל"ן מומחים הסיכויים שלכם להניח את היד על נכס מוצלח הינם גבוהים במיוחד.

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו – 050-8147778 או השאירו פרטים.

SH - realestate

SH - realestate

Sh realestate-משרד תיווך ושיווק נדל"ן מקצועי – חווית לקוח מושלמת החל מהרגע הראשון, מעטפת מקצועית הכוללת את כל נותני השירות הרלוונטים, על מנת לספק לכם שקט נפשי וביטחון גבוה לאורך כל התהליך.

משרדנו תיווך מקצועי בעל יחס אישי לכל לקוח, הצורך והרצון של הלקוח בעדיפות מכרעת בשבילנו, אנחנו מתחייבים לתהליך אמין, שקוף ומקצועי לאורך כל הדרך.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

תוכן עניינים

דירות חמות:

התקשרו - 050-8147778
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!