בקשה לרישום משכנתא

בואו ניפגש

הנכס שתמיד רצית יכול להיות שלך! השאר פרטים ונחזור אלייך לתיאום פגישה.

ישנם שני מוסדות שהם אחראיים על רישום הזכויות של כל הנכסים במדינת ישראל. מדובר בטאבו ובמנהל מקרקעי ישראל.

לאחר שרוכשים נכס כלשהו יש להסדיר את עניין הבעלות על הנכס על ידי רישום מסודר שלו.

רישום משכנתא בטאבו מכונה גם רישום זכויות בלשכת רישום המקרקעין.

זהו השלב האחרון אותם אתם צריכים לעבור בדרך להעברת הבעלות על כל הזכויות בנכס המדובר. זה כולל רישום המשכנתא שלקחתם כדי לרכוש את הנכס לטובת המוסד הפיננסי ממנו לוויתם את המשכנתא. 

תהליך הגשת הבקשה לרישום משכנתא

בהגשת בקשה לקבלת משכנתא לא חייבים להגיע לטאבו על מנת לבצע את הרישום של המשכנתא. כיום ישנה אפשרות לבצע את הרישום גם דרך האתר של משרד המשפטים ברשות לרישום והסדר זכויות מקרקעין. זהו תהליך קל ופשוט הנעשה בצורה חוקית לחלוטין מה שלמעשה מקל מאוד עבור כולנו את כל עניין הרישום.

תהליך הגשת בקשה לרישום משכנתא - באנר

 

הבנת המרכיבים העיקריים של בקשה לרישום משכנתא

כשאתם באים לבקש את השירות של רישום משכנתא עליכם להצטייד בכל המסמכים הנדרשים כדי ליהנות מטיפול מהיר בפנייה שלכם.

בכל מקרה, תמיד חשוב לבדוק לפני הכול מי הם בעלי הנכס הרשומים בטאבו? האם זה שמציג את עצמו כבעל הנכס שמוכר לכם את הנכס הוא אכן זה שרשום בפנקס והוא בעל הזכויות במקרקעין? יש לבדוק מהן הזכויות הרשומות וכן לאסוף את כל המידע הרלוונטי הכולל את התיאור של נכס המקרקעין, בעלי הזכויות על הנכס ומהות הזכויות שלהם, שעבודים או רישומים שונים אם קיימים על הקרקע וכן הלאה.

טיפים לייעול בקשת רישום המשכנתא שלך 

בקשה לרישום משכנתא היא למעשה העברת הזכויות של המשכנתא. עד לפני שנים לא רבות היה צריך להגיע לשם כך אל משרדי טאבו כדי לבצע את הרישום. כיום ניתן לבצע מגוון גדול של פעולות בלשכת רישום מקרקעין כאשר כל זה ייעשה באופן מקוון ועצמאי לגמרי.

השירותים הנכללים בשירות המקוון כוללים –

  • הזמנת תיק מקרקעין, שטר מקרקעין או נסח מקרקעין היסטורי – המסמכים יגיעו ישירות אל כתובת הדוא"ל שלכם.
  • הגשת בקשה לתיקון שטח וגבולות של מקרקעין שאינם מוסדרים.
  • הגשת בקשות לחידוש רישום במצבים אשר בהם הרישום אבד, טושטש או הושמד עם הזמן.
  • הגשת בקשה לביטול הערת אזהרה בהתחייבויות שונות לביצוע עסקאות

תפקידו של משרד תיווך נדל"ן בתהליך הגשת הבקשה

רוב רובם של הנכסים והדירות נמכרים כיום באמצעות מתווכים.

בגלל שעסקאות נדל"ן עשויות להיות כל כך מורכבות, חשוב שהמתווכים יציעו את  המעטפת המושלמת לכל אורך הדרך עד להעברת הבעלות על הנכס בפועל.

אם אתם פונים אל סוכני נדל"ן מומחים לתחום, אתם למעשה נהנים משירות מלא שכולל את כל המידע על הנכס כשזה כולל את מצב הדירה, הרישום שלו עם נסח בטאבו, הערות אזהרה אם ישנן וכן הלאה. המתווך אף יסייע לכם בהגשת המסמכים לקראת הרישום בטאבו על כל מה שכרוך בכך. אין ספק כי הניסיון שיש למתווך בתחום, תורם רבות להתנהלות עניינית מהירה ויעילה פי כמה וכמה בהשוואה להגשה עצמית של הבקשה.

באנר הנעה לפעולה - SH -real estate

כמה זמן לוקח לקבל את האישור

כל התהליך הזה של קבלת משכנתא עשוי להיות ארוך מאוד. כדי לקבל משכנתא יש להגיש שורה ארוכה של ניירת, טפסים, ערבויות שונות והוכחות כי אכן יש לכם את האפשרות לעמוד בהחזרים החודשיים בשנים הבאות. רק לאחר שיש לכם כבר את האישור העקרוני אתם מתחילים להתקדם לקראת הצעדים המעשיים באמת של לקיחת המשכנתא. 

לאחר שאתם מקבלים את המשכנתא והיא מועברת לידי המוכר, הרי שהעסקה בפועל מסתיימת וזה הזמן לעבוד על הרישום בטאבו. הרישום עצמו הוא לא תהליך ארוך. ברגע שיש לכם את כל הניירת הדרושה ואתם מגישים הכול באופן מסודר ונכון, האישור יתקבל תוך זמן קצר לדוא"ל האישי שלכם.

הגדל את הסיכויים שלך לקבל אישור לרישום משכנתא: שיטות עבודה מומלצות ואסטרטגיה

כל מי שעומד בשלב הזה של קניית נכס רוצה לקדם את העניינים מהר ככל האפשר. כדי להגיע אכן לרישום מהיר צריך לטפל בראש ובראשונה בענייני המשכנתא.

גם אם נראה לכם שאין כל סיבה שתקבלו סירוב מהבנק לקבלת המשכנתא, חשוב שתהיו מודעים לכך כי פעמים רבות זה הופך להיות מורכב למדי ויש לתת על כך את הדעת.

ההמלצה שלנו היא שלא לנסות להתנהל לבד מול הבנק אלא לפנות אל יועץ משכנתאות מומחה לתחום כך שאפשר יהיה לסמוך על המקצועיות שלו, על שיטות העבודה שלו ועל האסטרטגיות באמצעותן הוא פועל לאור ניסיונו בשטח.

אם אתם רוצים לקצר את ההליכים ולדעת שאתם מסודרים עם כל מה שקשור לקבלת המשכנתא ואחר כך גם ברישומים השונים, היעזרו בבעלי המקצוע לכל חלק המרכיב את התהליך. כך תסיימו את העסקה בשעה טובה ומוצלחת, את הרישומים כולם עד לקבלת המפתח והעברה מסודרת של כל הזכויות שלכם על הנכס.

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו – 050-8147778 או השאירו פרטים.

SH - realestate

SH - realestate

Sh realestate-משרד תיווך ושיווק נדל"ן מקצועי – חווית לקוח מושלמת החל מהרגע הראשון, מעטפת מקצועית הכוללת את כל נותני השירות הרלוונטים, על מנת לספק לכם שקט נפשי וביטחון גבוה לאורך כל התהליך.

משרדנו תיווך מקצועי בעל יחס אישי לכל לקוח, הצורך והרצון של הלקוח בעדיפות מכרעת בשבילנו, אנחנו מתחייבים לתהליך אמין, שקוף ומקצועי לאורך כל הדרך.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

תוכן עניינים

דירות חמות:

התקשרו - 050-8147778
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!